Sefer bulunumadı

Amasya Ankara Arası Kaç km

Amasya Ankara arası toplam 425 km'dir.

Amasya Ankara Arası Kaç Saat Sürmektedir?

Molalar dahil 5 saat sürmektedir.

Ayrıca tüm seferimizin alt kısmında yolculuğunuzun ne kadar süreceği ve adım adım rotası yer almaktadır. Buradan da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Amasya Ankara Otobüs Güzergahı

  • Suluova
  • Merzifon
  • Çorum
  • Sungurlu
  • Delice
  • Kırıkkale
  • Ankara

Amasya Ankara Otobüsü Nerede Mola Vermektedir?

Niksar, Erbaa, Amasya Ankara Otobüsü Sungurlu Ulusoy Dağ Tesisleri'nde mola vermektedir. Ve mola tesislerinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için 30 dakika optimum mola süresini bulundurmaya çalışmaktayız.

Amasya Ankara Sefer Saatleri

Lüks Erova Turizm olarak, sefer sayılarımızı ve sefer saatlerimizi ayarlarken Siz değerli yolcularımızın geri dönütlerin önem vermekteyiz. Bu yüzden sefer sayımızı günü en doğru şekilde parçalara bölerek saatlere yerleştirmekteyiz. Dolayısı ile mevsimsel olarak değişebilen sefer saatlerimizin en güncel halini sitemizden öğrenebilir siniz.

Amasya Ankara Otobüs Bileti Fiyatları

Dönemsel olarak bilet fiyatlarımızda güncellemeler olabilmektedir. Bu yüzden en güncel bilet fiyatlarımızı sefer listesinden kolaylıkla anlık olarak takip edebilir ve biletinizi online olarak kolaylıkla alabilirsiniz.

Otogar Telefon Numaraları

  • Amasya Otogar İletişim Numaramız : 0 (358) 218 51 06
  • Ankara Aşti Telefon Numarası : 0 (312) 224 03 43
  • Diğer bütün bilet satış noktalarımıza ulaşmak için tıklayın

Amasya Otogar Ulaşım

Amasya otogarı şehir merkezine yaklaşık 2 km uzaklığına sahiptir.

Otogar ulaşımı için özel araçlarımızı kullanabilirsiniz ya da taksiler ve şehir içi otobüslerle ulaşımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara İçerisinde Yolcularımız Nerelerde İnebilir

Ankara içerisinde "Kayaş, Mamak, Siteler, Aydınlıkevler, Keçiören, Köprü, Etlik, Armada ve Otogar" mevkilerinde yolcularımız iniş yapabilir.

Günün farklı saatlerinde iniş ve biniş saatleri farklılık gösterme ihtimali vardır. En doğru bilgiyi edinme için otobüs muavine sormanızı tavsiye ederiz.

Ankara Servis Güzergahı

Ankara içinde özel otobüs firmalarının hiç birinde servis hizmeti yoktur. Sadece Ankara Büyük Şehir Belediyesi servisini kullanarak istediğiniz yere ulaşımı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Bagaj Sınırlaması

Otobüslerimizde bagaj sınırlaması Ulaştırma Bakanlığı'nın belirlediği kişi başına 25 Kg dir.

Bu Site Alt Yapısı İle Hazırlanmıştır
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nıinceleyebilirsiniz.