23:59 6 saat 30 dakika
Erbaa
2+1
Molalı
ANKARA
800.00 TL
Lütfen yolculuk etmek istediğiniz koltuğu seçiniz.
Seçilen Koltuklar
Toplam Fiyat
Boş Koltuk
Dolu Koltuk - Kadın
Dolu Koltuk - Erkek
Seçilen Koltuk

Lüks Erova Turizm ile seyahat etmek ayrıcalıktır! Amacımız Siz değerli yolcularımıza en konforlu, en güvenli, en eğlenceli bir seyahat deneyimi sunmaktır. 

Bölgenin yükselen değeri olan firmamız Erbaa Ankara arasında Sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Erbaa Ankara Arası Kaç km

Erbaa Ankara arası :

  • Erbaa-Taşova-Amasya-Mecitözü-Çorum-Sungurlu-Kırıkkale-Ankara güzergahından gidildiğinde 413 km
  • Erbaa-Taşova-Amasya-Suluova-Merzifon-Çorum-Sungurlu-Kırıkkale-Ankara güzergahından gidildiğinde ise yaklaşık 420 km dir.

Erbaa Ankara Arası Kaç Saat Sürmektedir

Erbaa Ankara arası otobüs yolculuğu ile ortalama 6-7 saat arası sürmektedir. Ayrıca her bir seferimizin altında yolculuğunuzun ne kadar süreceği ve ayrıntılı rotası yer almaktadır.

Erbaa Ankara Otobüsü Nerede Mola Vermektedir

Erbaa Ankara güzergahında ki otobüslerimiz Sungurlu da mola vermektedir. Güzergah üzerinde ki otogarlara da uğrayarak yolcu indirme ve bindirme işlemleri yapılırken, mola merkezlerimizden de yolcu indirme ve bindirme işlemleri yapmaktayız.

Mola sürelerimiz genel olarak 30 dk sürmekte ve mola yerlerimizi seçerken Siz değerli yolcularımızın menfaatini en ön planda tutmaya çalışmaktayız.

Erbaa Ankara Otobüs Sefer Saatleri

Lüks Erova Turizm olarak seferlerimizde dönemsel düzenlemeler, artışlar yada azalışlar plan dahilinde yapılmaktadır. Ama sefer sayısı ne olursa olsun amacımız Siz değerli yolcularımızı en kaliteli şekilde varacakları noktaya ulaştırmaktır.

Güncel Sefer listemizi her zaman sitemizden, nereden nereye olarak seçerek ve tarih seçerek listeleyebilir ve görebilirsiniz.

Erbaa Ankara Otobüs Bileti Fiyatları

Amacımız her zaman fiyat ve performans karşılaştırıldığında, verdiğiniz ücrete göre en iyi performansı ve kaliteyi alacağınız firma olmaktır. 

Lüks Erova Turizm hiç bir zaman en ucuz olmayı hedeflemememiştir. En büyük hedefimiz, en ideal fiyatta alacağınız en yüksek konfor ve kalitedir. Bu yüzden en uygun Erbaa Ankara otobüs biletini aramanızın yanında, kaliteyi de aramanızı tavsiye etmekteyiz.

Güncel Erbaa Ankara otobüs bileti fiyatlarımızı sefer listesi ekranımızdan anlık olarak tarih tarih görebilirsiniz. Ve online olarak biletinizi kredi kartınız ile alabilir siniz.

Erbaa Otogar Telefon Numarası 

Erbaa Otogar Ulaşım

Erbaa otogarı şehir merkezine yaklaşık 3 km uzaklıktadır. Otogara ulaşımı özel araçlarınızla yada taksilerle sağlayabilirsiniz. Ayrıca şehir içi dolmuş hatları otogar' dan geçmekte ve yolcu taşıması yapmaktadırlar. 

Ankara İçerisinde Yolcularımız Nerelerde İnebilir

Niksar - Erbaa - Ankara Güzergahınzda giden otobüslerimizden, Ankara içerisinde "Kayaş Çalışkan Petrol, Mamak, Türk Telekom, Keçiören, Aşti, Hurcadılar, Çicekciler ve Gimat" mevkilerinde yolcularımız iniş yapabilir. Bu iniş yada biniş noktaları günün saatine göre değişebilmektedir. Bu yüzden güncel bilgiyi sürekli otobüse binerken sormanızı tavsiye ederiz.

Ankara Aşti Servis Güzergahı

Ankara içerisinde hiç bir özel otobüs firmasının servisi bulunmamaktadır. Ankara içerisinde sadece Ankara Büyük Şehir Belediyesi' ne ait servisler bulunmakta ve bütün yolcular bunları kullanarak istedikleri istikamete gidebilmektedirler.

Bagaj Sınırlaması

Erbaa Ankara yada diğer bütün seferlerimizde bagaj sınırlamamız kanuni sınır olan yolcu başına en fazla 25 kg dir. 25 kg den fazla bagajı olan yolcularımız için aracın bagaj kapasite durumuna göre elimizden geleni yapmayı Siz değerli yolcularımız için her zaman yapmayı kendimize vazife bilmişizdir.

Bu Site Alt Yapısı İle Hazırlanmıştır
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nıinceleyebilirsiniz.