Hizmetlerimiz

Yolcum Nerede?

“Yolcum Nerede?” uygulaması sayesinde otobüslerimizde seyahat eden yolcularımızın yakınları, anlık olarak yolculuk hâlindeki sevdiklerinin nerede olduğunu takip edebiliyor ve merakta kalmıyor. Uygulamadan faydalanmak isteyenlerin www.lukserova.com.tr, mobil web veya mobil uygulamada yer alan “Yolcum Nerede?” fonksiyonunu seçerek gerekli bilgileri doldurmaları yeterli oluyor.

Açık Büfe İkram Ürünleri

Yolculuğunuz esnasında sizler için özenle seçtiğimiz birbirinden lezzetli açık büfe ikram ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Soğuk-sıcak içeceklerden tatlı-tuzlu atıştırmalıklara, dondurmadan diyet ürünlere, demleme çaydan sıcak poğaçaya kadar onlarca özel ikram sizler için hazırlandı. Her geçen gün yolcularımızdan gelen talepler doğrultusunda yenilenen Lüks Erova Turizm ikram menüsü, markalı ve kapalı ürün çeşitliliği ile hem lezzetli hem de hijyenik yiyeceklerle dolu tatlı bir yolculuk sunuyor.

Koltuk Arkası Ekran Yayını

Lüks Erova Turizmle yapılan seyahatler her yolcu koltuğunun arkasında bulunan kişiye özel tam dokunmatik android ekranlar sayesinde çok daha keyifli. Birbirinden çeşitli filmler, öde-izle film uygulaması, eğlenceli oyunlar, dijital TV ve daha birçok multimedya özelliğe sahip ekran içerikleri her yaş gurubuna ve tercihe uygun olacak şekilde yolculuklarınız için özel olarak hazırlanıyor.

İnternet

Yolcularımız Lüks Erova Turizm seyahatleri boyunca tüm mobil ve kablosuz internet erişimi sağlayabilen cihazlar ile araç içerisinde bulunan kablosuz (wifi) internet bağlantısına erişim sağlayabiliyor ve cep telefonunu kullanabiliyor. Lüks Erova Turizm ile seyahat ederken yolcularımızın dünya ile bağı kopmuyor ve sağlanan teknik alt yapı sayesinde hayata sürekli online oluyor.

Bu Site Alt Yapısı İle Hazırlanmıştır
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nıinceleyebilirsiniz.